איזה מערכת BI הכי טובה?

מחפשים אחר מערכת בינה עסקית לארגון, לחברה או לבית העסק? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא סקירה מקצועית על שלושת מערכות הבינה העסקית המובילות.

מערכת BI

תוכן עניינים

מערכות בינה עסקית הן מערכות מתקדמות המאפשרות לכל סוגי העסקים לייצר תהליך של קבלת החלטות עסקיות מבוסס נתוני מידע. מערכות BI יודעת לאסוף נתוני מידע ממגוון רחב של מקורות מידע, לנתח את הנתונים בהתאם לצרכי בית העסק ולהציג בפני מקבלי ההחלטות בארגון, בחברה או בבית העסק, את התמונה המקיפה והעדכנית ביותר בדרך לקבלת החלטות עסקיות מושכלות ומבוססות מידע. כיום, תוכלו ליהנות ממספר מערכות בינה עסקית המותאמות לחברות, ארגונים ועסקים בסדרי גודל שונים, ביניהן: מערכת פאוור בי איי של חברת מיקרוסופט ומערכות Qlik Sense ו- QlikView. לפניכם, מידע כללי על כל אחת מהמערכות הנפוצות ביותר בתחום הבינה העסקית.

מערכת Qlik View

מערכת זו, הנחשבת לאחת ממערכות הבינה העסקית הוותיקות ביותר, היא מערכת בינה עסקית המשלבת בתוכה מנוע אסוציאטיבי המחולל מהפכה של ממש בכל הנוגע לאופן בו ניתן לעשות שימוש בנתוני המידע השונים של החברה, הארגון או בית העסק. השימוש במערכת Qlik View מלווה במספר יתרונות מרכזיים כגון:

 •  איסוף מידע ממגוון עצום של מקורות מידע במקביל
 • ניתוח של מיליוני רשומות מידע בזמן אמת
 •  גישה למערכת מכל מקום ובכל רגע נתון באמצעות חיבור לרשת האינטרנט
 •  מערכת המאפשרת יצירת דשבורדים וניתוחי מידע מורכבים בלחיצת כפתור
 • רמת אבטחה גבוהה

QlikView

מערכת Qlik Sense

קליק סנס מהווה פלטפורמת ניתוח נתונים מתקדמת המציבה סטנדרטים חדשים בתחום האנליטיקה. מערכת זו משלבת בתוכה מנוע אסוציאטיבי מתקדם והיא כוללת מגוון רחב של תכונות מובנות ההופכות אותה לאחת ממערכות הבינה העסקית המבוקשות ביותר. בין המאפיינים העיקריים של  מערכת קליק סנס שכל אחד מהם מהווה גם יתרון משמעותי לעושים בה שימוש תוכלו למצוא:

 •  מערכת בינה עסקית עם ויזואליזציה עשירה
 •  מערכת BI המאפשרת יצירת דוחות באמצעות DRAG&DROP
 •  מערכת בינה עסקית המאפשרת עבודה רציפה תוך כיווץ מיליוני רשומות מידע לתוך הזיכרון
 • מערכת המאפשרת שיתוף מידע עם משתמשים אחרים בתוך ומחוץ לארגון/חברה/בית העסק
 •  מערכת המתממשקת למקורות מידע שונים ומגוונים ללא הגבלה
 •  מערכת המאפשרת הצגת נתוני מידע ממספר בלתי מוגבל של מקורות על גבי לוח בקרה מרכזי ויחיד

Qlik Sense

וזאת בנוסף לעובדה שמדובר במערכת עם רמת אבטחה גבוהה במיוחד.

מערכת Power BI

פאוור בי איי היא מערכת בינה עסקית של חברת מיקרוסופט, הנחשבת לאחת ממערכות ה-BI המובילות ביותר בעולם העסקי. מערכת זו, יודעת לעבוד מול מקורות מידע שונים כפתרון ענן ובכך היא מתעדנת בזמן אמת. הייחוד של המערכת קשור לעובדה שהיא מאפשרת אנליזה לנתוני מידע באופן כזה שכל משתמש קצה יוכל לייצר דוחות ובכך להציג נתונים עסקיים בצורה חזותית באמצעות כלים שונים אותם מציעה המערכת. היתרון המרכזי של מערכת ה- POWER BI בא לידי ביטוי בחיסכון המשמעותי בזמני העבודה.

power bi

DATAMIND מציגה: פתרונות BI בהתאמה אישית

אצלנו בחברת DATAMIND, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות בינה עסקית חדשניים ומתקדמים מסוגם באמצעות כל אחת מפלטפורמות הבינה העסקית הנפוצות, לרבות, פאוור בי איי, קליקס סנס ו-קליקס וויו. מעטפת השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו בתחום זה, מותאמים באופן פרטני לכל חברה, ארגון ובית עסק תוך ליווי מעשי ומקצועי לאורך כל הדרך.

לרשותנו, ניסיון מעשי בתחום עם למעלה מ-350 פרויקטים בארץ ובעולם בתחום ה-BI ואנו מזמינים גם אתכם להצטרף להצלחה וליהנות מכל היתרונות ההופכים את מערכות הבינה העסקית למערכות הכרחיות בכל חברה, ארגון ובית עסק שרוצה לצמוח.

יש לכם שאלה ? צריכים ייעוץ והכוונה ? השאירו פרטים

מאמרים נוספים

שילוב של מערכת בינה עסקית עם מערכות תכנון משאבים ארגוניים (ERP)

שיטות עבודה מומלצות דרך מערכת בינה עסקית: הבטחת איכות ודיוק נתונים

מינוף הארגון שלכם באמצעות בינה עסקית לטובת יתרון תחרותי

מהו התהליך להטמעת מערכת BI בעסק שלכם

כיצד מערכת BI משתלבת עם מערכת AI

איזה מערכת BI הכי טובה?

Power BI vs Qlik Sense

מפתח BI מה זה?

מה זה Power BI?

מה זה BI ?

כל מה שצריך וחשוב לדעת על תחום הבינה העסקית ומערכות ה- BI בעמוד שלפניכם. בינה עסקית (Business Intelligence) הוא תחום מרכזי בטכנולוגיית המידע, שמטרתו, תכנון ופיתוח של מערכות מידע היכולות לסייע לארגונים, חברות ועסקים בכל סדר גודל, להפיק את המיטב מהמידע העסקי השוטף העומד לרשותם. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע מעמיק בתחום הבינה העסקית וסוגי מערכות ה-BI העומדות לרשות בעלי ארגונים, חברות ועסקים.

היי , נשמח להכיר

אנא השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button