Qliksense

מערכת ה-BI החדשנית מבית Qlik

מחפשים אחר פתרונות BI מתקדמים?

אצלנו ב-DATAMIND, תוכלו ליהנות מיידע נרחב ליישום ופיתוח באמצעות מערכות BI מובילות בעולם, וביניהן, מערכת Qlik sense, הנחשבת לאחת ממערכות הבינה העסקית הטובות ביותר בתחום.

יכולות המערכת בשילוב תהליכי האפיון של מומחי ה-BI שלנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממערכת בינה עסקית רבת עוצמה בדרך להשגת יתרון עסקי משמעותי, וזאת בנוסף למוצרי BI משלימים התומכים במערכת ומאפשרים לכם לשכלל את יכולות המערכת ולהפוך אותה לכלי BI בעל חשיבות רבה בתהליכי קבלת החלטות עסקיות בארגון, חברה או בבית העסק.

לפניכם, מידע מקצועי נרחב על מערכת Qlik sense, הנחשבת (ובצדק) למערכת בינה עסקית שכל ארגון וחברה צריכים.

נגן וידאו

QlikSense BI

קליק סנס, הינה פלטפורמת ניתוח נתונים המציבה סטנדרים חדשים בעולם האנליטיקה, והיא עושה זאת באמצעות מנוע אסוציאטיבי מתוחכם ומתקדם מסוגו לצד יכולות מתקדמת מובנות נוספות כגון מנוע AI, Alerting, דוחות מובנים ועוד

כל אלו ועוד, מאפשרים לכל חברה, ארגון ובית עסק העושה שימוש במערכת Qlik sense, לייצר מנגנון החלטות יעיל מבוסס נתונים אמיתיים לקבל תמונה 360 מעלות על כל נתוני הארגון באשר הם לצורך קבלת החלטות עסקיות, ובתוך כך, להגדיל את שורת הרווח, להתייעל ולחסוך זמן רב בהפקה ואיסוף המידע, לעצים את עובדי הארגון או החברה ולאפשר לכל אחד מהם לקבל החלטות עסקיות הרלוונטי לתחום העיסוק עליו הוא אחראי מטעם החברה/ארגון.

Qlik sense

מאפייני מערכת

ויזואליזציה עשירה

בניית תצוגות ודוחות עלידי Drag & Drop

In Memory- עבודה במהירות הזיכרון-טעינה וכיווץ מליוני רשומות לזכרון

שיתוף המידע עם משתמשים בתוך הארגון ומחוצה לו

התחברות למקורות מידע שונים (ללא הגבלה)

אפשרות הצגת נתונים ממספר בלתי מוגבל של מקורות מידע על גבי לוח בקרה יחיד

זמן יישום ובניית מודלים מהיר מאוד

למעלה מ-1,000 לקוחות מאפייני מערכת
bi Qlik sense

Qlik sense - יכולות מרכזיות

בין היכולות המרכזיות של הקליק סנס, תוכלו למצוא:

• Self Service BI – יכולות פיתוח עצמאיות המאפשרות לכל משתמש במערכת לייצור ולהתאים בעצמו את סביבת העבודה שלו, בניית דוחות, דשבורדים ועוד.
• איסוף נתונים מכל מקורות המידע של הארגון בצורה שקופה, תוך שילובם לכדי יצירת תובנות משותפות והצגתן על גבי מע' ה-BI במקום אחד
פלטפורמת ה-קליק סנס, אוצרת בתוכה טכנולוגיית AI משלימה ההופכת אותה לעוצמתית יותר לצורך ניתוח נתונים ויצירת מנגנון מבוסס דאטה לקבלת החלטות עסקיות בזמן אמת.
רמת אבטחה גבוהה המאפשרת יצירה ושיתוף מאובטח של מודלי BI וניתוחים גרפיים עם יתר משתמשי המערכת.

וזאת לצד יכולות נוספות ההופכות את ה- Qlik sense bi  לסוג של "מפלצת של מידע עסקי" באמצעותה תוכלו לבחון מגוון רחב של מהלכים עסקיים בזמן אמת, ובתוך כך, לרתום את יכולות המערכת לכל אינטרס עסקי אותו תרצו לפתח או לקדם.

חשוב לדעת: המנוע האסוציאטיבי של מערכת ה-Qlik sense, מאפשר לכל משתמש לקבל תובנות שונות ולשתף בהם את יתר המשתמשים במערכת בזמן אמת, וכל זאת תוך התייחסות לא רק לנתוני מידע של אירועים עסקיים שהתרחשו בבית העסק אל גם על סמך ניתוח סיטואציות עסקיות שטרם התרחשו. עובדה זו הופכת את הקליק סנס, למערכת בינה עסקית בעלת ערך עסקי רב עוצמה באמצעותו תוכלו לקבל החלטות עסקיות מתוך תמונה רחבה.

Qlik sense - מערכת בינה עסקית גם לצרכי הביג דאטה

אחת מהיכולות המרכזיות ההופכות את ה-קליק סנס למערכת בינה עסקית חדשנית מסוגה, טמונה ביכולות של המערכת להתמודד עם נפחי מידע גדולים, יכולת זו, באה לידי ביטוי גם בטעינת ביג דאטה.

יכולת זו, מפיחתה באופן משמעתי את זמני הטעינה ומקצרת את הזמן הנדרש לצרכי עיבוד וניתוח המידע אל מול כל מקורות המידע הרלוונטיים. בנוסף, חשוב לציין שמדובר במערכת בינה עסקית המאפשרת זמני תגובה אפסיים בכל אותם מקרים בהם נדרש עיבוד מידע של מיליארדים רבים של רשומות.

Qlik Sense

Self Service Bi

לדוגמה מודלי Bi

פיננסי - תקציב/ביצוע, רווהפ"ס, מאזן, מאזן בוחן, גיול חובות

מכירות לפי סוכן, תקופה, פריטים, לקוחות ועוד

ניתוח מלאי (מלאי תאורטי/מעשי, שווי מלאי, זמינות, חיי מדף, קצב מכירות מלאי)

המלצה להזמנה

CRM - קשרי לקוחות

ניתוח דיגיטל מתקדם - Facebook, Google Analytics, Adwards ועוד..

Qliksense BI

DATAMIND מציגה: מערכות קליק סנס בהתאמה אישית

אנחנו ב-DATAMIND, מספקים פתרון קצה לקצה החל מתהליכי אפיון, פיתוח, הטמעה ותמיכה שוטפת של מערכות Qlik sense, ובתוך כך, ליהנות מכל היתרונות המאפיינים את העשייה שלנו בתחום מערכות ה-BI, וביניהם:

  • צוות מוביל של מומחי BI עם מעל ל-15 שנות נסיון, צוות המלווה אתכם לאורך כל שלבי בניית המערכת ועליה לאוויר
  • שילוב של פתרונות ייחודים באמצעות מודלים מוכנים ליישום מהיר המותאמים למערכת ה- Qlik sense
  • התאמת הפרויקט לכל אחד מהצרכים הנקודתיים של החברה, הארגון או בית העסק בתחום המידע
  • ליווי הפרויקט באמצעות הדרכות וקורסים לכלל משתמשי המערכת
  • מגוון רחב של מוצרים נלווים המשפרים בצורה ניכרת את השימוש היומיומי במערכת ה-BI

          וכל זאת, לצד מעטפת שירות אישית ושירות לקוחות מהיר ואיכותי.

למידע נוסף בנושא וקבלת ייעוץ בתחום מערכות ה-BI, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר ולתאם מול מומחי ה-BI שלנו פגישת ייעוץ לא מחייבת וללא כל עלות.

היי , נשמח להכיר

אנא השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button