לקוחות ממליצים

שמחים להיות פה בשבילכם

לקוחותינו ממליצים על דאטה מיינד

בני מבורך לוי

מנהל מע' מידע, דנציגר משק פרחים "דן"
מערכת Qlik Sense שינתה אצלנו את היכולת לבחון נתונים מהקצה לקצה. זמינות הנתונים ויכולת התחקור עזרה רבות לזיהוי מגמות ויכולת חיזוי גבוהה, דבר שמאוד קריטי בתעשייה שלנו. Datamind סיפקה לנו שלוב מצוין בין יצירת התיאבון, פיתוח התשתית הראשונית, ותמיכה בלימוד עצמי שלנו בהמשך. תוך זמן קצר לקחנו את המושכות לידנו והמשכנו לפתח לבד תוך שימוש במרכז הידע בדטה מיינד בהתאם לצורך. לי היה מאוד חשוב לעבוד עם חברה מקצועית עם זמינות טובה שמתאימה את השרות לצרכים שלנו, ולא מנסה למכור לנו מה שלא צריך. תודה על הכל

יובל זילברמן

מנמ"ר, AVT
חברת Datamind מלווה אותנו משנת 2014, כשותף תומך לאורך הדרך הארוכה שחברת AVT עשתה בהפיכת מערכת ה-BI לכלי הניתוח והדיווח המרכזי בארגון. הצוות המקצועי של Datamind נתן לנו את הכלים להפוך את הפלטפורמה לכלי בעל ערך רב למשתמשים, התמיכה השוטפת והשרותיות הגבוהה עוזרת לנו לתחזק את הכלי ולפתור בעיות במהירות. היום מערכת ה-BI משמשת ככלי הניתוח המרכזי בארגון, לאורך כל היררכית המשתמשים, החל מעובדים המוציאים דוחות וניתוחים לעבודה השוטפת, דרך מנהלים המשתמשים ב DASHBOARDS במערכת ועד הנהלת החברה שמדווחת נתונים בעזרת הדוחות שיוצאים מהמערכת

אלון בשן

מע' מידע, מנ' פרוייקטי BI, דנלוג בע"מ
אני עובד עם דטה מיינד מס' שנים בכל מוצרי ה-BI, עם המיישמים הכי מקצועיים שאפשר לבקש. נותנים מענה מהיר בכל בעיה ובכל זמן. יכולת ההבנה של הביזנס מצד המיישם (ניר) היא מעל לכל המצופה ומאפשר לנו לפתח בזריזות דוחות מורכבים ומדויקים על אף המורכבות העסקית.

גיא זמיר

Director of Data and Business Tech, Plarium
צוות המומחים של חברת דטה מיינד עבד מולי בחמש השנים האחרונות (בחברת Logic וכעת בחברת Plarium). תוך מתן מענה מקצועי לבחירת טכנולוגיות, תמיכה עיסקית ופיתוחי BI. אני ממליץ בחום על העבודה עם חיים זוארץ והצוות של DataMind, שמציבים סטנדרטים גבוהים של מקצועיות, חדשנות ושירותיות.

יובל כץ

סמנכ"ל כספים, ד"ר פישר
בד"ר פישר העלנו בתחילת השנה מערכת BI העובדת באופן מעולה. Datamind הינם השותפים שלנו לבניית וישום המערכת. זכינו לשיתוף פעולה עם אנשים מקצועיים, מביני עניין שניתן לפתח באמצעותם מודלים מורכבים העוזרים לנו לנהל את נושא המכירות על כל הביטו.

ידידיה פרנקל

מנהל מערכות מידע, וילי פוד
מערכת QlikSense BI הוטמעה בוילי פוד על מנת לחבר בין כלל המערכות מידע הקיימות בארגון, יצירת שפה משותפת, נגישות מידע למשתמשי הקצה, שדרוג יכולת הניתוח וכן שיפור זרימת המידע בין המחלקות. אנו מאמינים כי ישנה חשיבות בהטמעת מערכת ה-BI ללא הפרעה לעבודה השוטפת, כך שההטמעה תהיה מהירה ואיכותית. הטמעה מוצלחת של מערכת Qlik Sense עוזרת לארגון לקבל החלטות עסקיות מושכלות תוך זמן קצר. חברת Datamind ביצעה את הפרויקט במקצועיות, תוך עמידה בכל היעדים שהוגדרו, הניסיון הרב והליווי האישי משלב התנעת הפרויקט ועד שלב מסירת המוצר ללקוח הוכיחו כי בחרנו נכון.

היי , נשמח להכיר

אנא השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button