Microsoft Power BI

מערכת מתקדמת לניתוח נתונים

פאוור בי איי הינה הפתרון האולטימטיבי לבית העסק שלכם מסיבות רבות ומגוונות ובעיקר בשל הרכיבים היעילים שניתן להתאים לפעילות הארגון. באמצעות המערכת, אתם יכולים לבצע מספר רב של פעולות בהתאמה אישית – כל אחד מעובדי הארגון יכול לבנות דשבורד בהתאמה מלאה לאופן הפעילות אותה הוא מבצע. במקביל, יכול הארגון להנות מדשבורד מרכזי המיועד לצוות הניהול, דשבורד המאפשר מבט על כלל פעילות הארגון.

microsoft Bi

אז מה זה POWER BI?

פאוור bi מאפשר לארגון לזהות את מה שקורה בזמן אמת מבלי לפספס נתונים ואף ניתן לזהות מגמות חדשות אשר עתידות להשפיע על הפעילות העסקית בעתיד. המערכת יודעת לזהות דפוסים ולספק לעובד ולארגון תחזית מושכלת לעתיד וכך יצליח הארגון למנף את הפעילות העסקית שלו, לעיתים באופן דרמטי.

Power BI יודע לעבוד אל מול מגוון מקורות מידע, כפתרון ענן SAAS, כך שהמערכת מתעדכנת בשוטף על ידי מיקרוסופ עם יכולות חדשות באופן שוטף. במקביל, על מנת להישאר מעודכנים בזמן אמת ועל מנת שכל עובד יישאר עירני למתרחש במקום עבודתו, ניתן להגדיר התראות ל – KPI ספציפיים.

להלן סרטון קצר להיכרות עם המערכת​

נגן וידאו
microsoft power bi

דשבורדים לדוגמא :

Power BI
Microsoft Power BI

הבחירה ב- Microsoft Power BI

כאמור, Microsoft Power BI ובעברית פאוור בי איי מבצעת אנליזה לנתונים כך שמשתמשי הקצה יכולים בין היתר ליצור דוחות שמתעדכנים אוטומטית ללא מסד נתונים או טכנולוגיית מידע. כל אדם / ארגון יכול באמצעות פאוור בי איי להציג נתונים עסקיים בצורה חזותית באמצעות מכלול שירותים וכלים מגוונים. אחד היתרונות הבולטים הוא חיסכון דרמטי בזמני עבודה לצד התייעלות בזמןכח אדם כך בקלות ניתן לנתח נתונים ומגמות באופן הבא:

באמצעות גישה ישירה למידע ועל ידי Desktop Power BI יכול כל ארגון להתחבר באופן ישיר אל הנתונים וליצור בלחיצת כפתור דוחות שיפורסמו ב – Power BI. שימו לב כי ניתן להשתמש בדוחות המופקים בלוחות המחוונים של משתתפים אחרים ואף ניתן לגשת אל הדוחות באפליקציות שונות ומגוונות אשר מתממשקות עם Power BI אל המכשירים הניידים.

 
ניתנת האופציה לחברה / לארגון בלחיצת כפתור, לאחד נתונים ממספר מקורות ולאגד אותם יחדיו. כלי העבודה ליצירת התבנית הם כלים שכיחים ומוכרים כך שכל מי שמכיר ויודע לעבוד עם כלים אלו יכול באופן עצמאי לעבד, לשלב ולהמיר נתונים ובעיקר כאשר מדובר על נתונים גדולים ורבים (Big Data).


יישומי תבנית – ניתן לקבל חבילה משולבת של לוחות מחוונים לצד דוחות מבית Power bi אותם בנו מבעוד מועד. ככל ויבוצע סנכרון עם Dynamics 365 Sales , כך תתאפשר גישה מהירה ונוחה לכלל נתוני מכירות הארגון לצד ניתוח הנתונים ועוד

הטמעת מערכת פאוור bi

למי מתאים להתקין את Power BI

Microsoft Power BI מעניקה ללקוחותיה ממשק קל להפליא. ממשק אינטואיטיבי וקל לניווט באופן יוצא מן הכלל, כך שהעסק אותו אתם מתפעלים היום יתקדם באופן מפתיע לאחר השימוש ויתן לכם יתרון תחרותי. אם בשנים עברו, Power bi התאים בעיקרו לחברות גדולות בלבד ומי שנהג להשתמש במערכת היה לרוב אנליסטים, הרי שכיום יכול כל אדם גם ללא רקע אנליטי להשתמש במערכת וזאת בשל הממשק הידידותי. במקביל כדאי לזכור כי הממשק פועל במספר שפות ובין היתר באנגלית ואף בעברית

הכירו את הרכיבים של bi Power

Power View – הצגת הנתונים ברמה ויזואלית כך שניתן לייצר בקלות ובמהירות מפות, טבלאות וגרפים.

  • Power map – כלי ליצירת מפות מועילות לפעילות העסקית, זהו כלי ויזואליזציה מופלא
  • Power Pivot – באמצעות כלי זה ניתן לייצר מודלים מגוונים המכילים נתונים חיוניים לבית העסק.
  • Power Q&A מנוע באמצעותו רשאי כל עובד לשאול שאלות ובכך לאתר מידע ו/או תובנות עסקיות חדשות. השאלות הנשאלות הן בשפת המשתמש כך שכל אחד יכול להיעזר ברכיב הכל כך חשוב ומועיל.
  • Power Query – בשלב זה מבצעים חיבור של כלל המידע המגיע ממקורות שונים. ככל והמידע יהיה מדויק ורב יותר, כך הניתוח בשלב הבא יהיה מקצועי ומועיל יותר.
Office power bi

היי , נשמח להכיר

אנא השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button